Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012
31.08.2011
Nowy rok szkolny 2011/2012 rozpoczynamy w dniu 1 września 2011 r.:
- godz. 8:00 Msza święta w Kościele św. Stanisława,
- godz. 9:00 uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego na auli szkolnej połączone ze ślubowaniem klas pierwszych,
- spotkania z wychowawcami w klasach.
Harmonogram spotkań z wychowawcami:
godz. 9.00
|
Klasa |
Sala |
|
3i |
A4 |
|
3o |
A5 |
|
3e1 |
A15 |
|
3e2 |
C14 |
|
3f1 |
A2 |
|
3f2 |
A3 |
|
3h |
C22 |
|
4f1 |
A16 |
|
4f2 |
A17 |
|
4h1 |
A11 |
|
4h2 |
15 |
Godz.10.00
(po uroczystościach na auli Szkolnej)
|
1i |
A4 |
|
1am |
A5 |
|
1m |
C11 |
|
2i |
A16 |
|
2a |
A17 |
|
2o |
C12 |
|
2m |
C13 |
|
1f1 |
A2 |
|
1f2 |
A11 |
|
1ht |
C22 |
|
2f1 |
A3 |
|
2f2 |
A15 |
|
2ht |
C21 |