+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

01.09.2009

W dniu 1 września 2009 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010 połączone ze ślubowaniem klas pierwszych. O godzinie 8:00 odprawiona została Msza Święta w kościele św. Stanisława. Następnie uczniowie udali się na szkolną aulę, gdzie odbyło się przedstawienie. Dyrektor szkoły Pan Robert Niemiec witał wszystkich serdecznie, życzył powodzenia, sukcesów, wiele radości i wytrwałości w nowym roku szkolnym uczniom i gronu pedagogicznemu. Następnie odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz część artystyczna.

W tym roku edukacje w naszej szkole rozpoczęło 193 uczniów.

w liceum ogólnokształcącym

  • Klasa 1 O – klasa językowa – 32 osoby
  • Klasa 1 I – klasa matematyczno-informatyczna – 33 osoby

w liceum profilowanym

  • Klasa 1 E1 – klasa o profilu ekonomiczno-administracyjnym – 22 osoby
  • Klasa 1 E2 – klasa o profilu ekonomiczno-administracyjnym – 22 osoby

w technikum

  • Klasa 1 F1 – klasa w zawodzie technik ekonomista – 29 osób
  • Klasa 1 F2 – klasa w zawodzie technik ekonomista – 28 osób
  • Klasa 1 H – klasa w zawodzie technik handlowiec – 27 osób

Galeria: Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności