Inauguracja roku szkolnego
05.09.2013
2 września 2013 r. w auli Zespołu Szkół nr 4 odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2013/2014. W miłej i kameralnej atmosferze młodzież, grono pedagogiczne i zaproszeni goście uczestniczyli w pięknej akademii, w czasie której Ci, którzy zdecydowali się na kontynuowanie nauki w naszej \"Cegielni\" złożyli swoje ślubowanie. W nowy rok szkolny i w dobry humor wprowadził wszystkich, jak zawsze, Pan Dyrektor i uczniowski zespół muzyczny.