Rozdanie nagród za udział w Międzyklasowym Turnieju w Siatkówce Drużyn Mieszanych "Powitanie Wiosny"
09.04.2026
W dniu 08.04.2026r. na auli szkolnej Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla uczestników międzyklasowych zawodów w siatkówce drużyn mieszanych.
Nagrody otrzymali:
za zajęcie 4 miejsca
3F - Chochołek Sebastian, Czechowicz Filip, Jasińska Aleksandra, Krzysiak Kornelia, Stukus Miłosz, Wrona Sandra.
za zajęcie 3 miejsca
2FH - Binkowicz Szymon, Frużyńska Laura, Mroczka Klaudia, Opałka Dawid, Opałka Malwina, Górczana Sophie, Pavlenko Davyd, Turek Kacper.
za zajęcie 2 miejsca
2I - Dybaś Maja, Górska Gabriela, Kuczała Dawid, Pawłowicz Oskar, Pec Wiktoria, Pętlak Adam, Różycka Julia, Wachowska Zofia.
za zajęcie 1 miejsca
3G - Faber Kacper, Małecka Martyna, Matuszewski Antoni, Niżnik Gabriela, Owiński Oskar, Wolski Nikodem, Zając Julia.
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, gratulujemy wygranym i życzymy dalszych sukcesów.
Organizatorzy turnieju: Renata Ridinger i Daniel Żuchowicz.