Rozdanie nagród za udział w Międzyklasowym Turnieju Siatkówki Chłopców „POWITANIE WIOSNY”
08.04.2025
W dniu 08.04.2025r. na auli szkolnej Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla uczestników zawodów.
Nagrody otrzymali:
I miejsce – klasa 4G
II miejsce – klasa 3G
III miejsce – klasa 4I
IV miejsce – klasa 2F
Wśród wszystkich uczestników rozgrywek rozlosowano nagrody: 3 piłki do siatkówki, 2 komplety do badmintona, 3 vouchery do wykorzystania w lokalu „ABIR KEBAB” Nowy Żmigród, 5 voucherów do wykorzystania w restauracji „KEKS” Jasło, 10 karnetów 7 dniowych do siłowni „XTREME FITNESS” Jasło oraz nagroda główna - KARNET MIESIĘCZNY do wykorzystania w wyżej wymienionej siłowni.
Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM SPONSOROM:
„XTREME FITNESS” Jasło
„KEKS” Jasło
„ABIR KEBAB” Nowy Żmigród
„BAJKOWE PRZEDSZKOLE” Jasło
F.H. „ŻELBUD” Kołaczyce
Organizatorzy:
Renata Ridinger
Gabriela Bulsiewicz
Daniel Żuchowicz