Rozdanie nagród za udział w Andrzejkowym Międzyklasowym Turnieju w Siatkówce Chłopców i Mikołajkowym Międzyklasowym Turnieju w Siatkówce Dziewcząt
17.12.2025
W dniu 12.12.2025r. na auli szkolnej Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla uczestników międzyklasowych zawodów w siatkówce chłopców i dziewcząt.
Nagrody otrzymali:
Andrzejkowy Turniej w Siatkówce Chłopców
I miejsce- klasa 4i
II miejsce- klasa 5g
III miejsce- klasa 3h
Mikołajkowy Turniej w Siatkówce Dziewcząt
I miejsce- klasa 4i
II miejsce- klasa 2i
III miejsce- klasa 3g
Wśród wszystkich uczestników rozgrywek rozlosowano nagrody: piłki do siatkówki, vouchery do wykorzystania w lokalu „ABIR KEBAB” Nowy Żmigród, vouchery do wykorzystania w restauracji „KEKS” Jasło, karnety do siłowni „XTREME FITNESS” Jasło, wejściówki na siłownię MOSIR w Jaśle oraz na lodowisko, plecaki turystyczne, drobny sprzęt turystyczny
Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesówsportowych!
DZIĘKUJEMY SPONSOROM:
„XTREME FITNESS” Jasło
\"KEKS\" Jasło
\"ABIR KEBAB\" Nowy Żmigród
MOSiR Jasło
Stowarzyszenie Edukacyjno Oświatowe w ZS4
Rada Rodziców
Żelbud Kołaczyce
Welt Color
EUROFENCES
Organizatorzy:
Renata Ridinger, Daniel Żuchowicz