Rozdanie nagród w Walentynkowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców
04.03.2026
W dniu 13.02.2026 na auli szkolnej odbyło się uroczyste rozdanie pamiątkowych pucharów i dyplomów.
Nagrody za udział w turnieju dziewcząt otrzymały: Gabriela Niżnik, Natalia Mroczka, Julia Maresz, Alicja Michnal, Maria
Mirocha i Julia Samborska
Za udział w turnieju chłopców otrzymali: Kacper Mlicki, Sebastian Chochołek, Kamil Żołna, Aleks balicki, Michał Leputa, Kostiantyn Yavonenko
Dziękujemy za pomoc w organizacji i sędziowaniu uczennicom z klasy 3ra - Natalii Gawron i Dominice Wnęk oraz Maciejowi Stefanikowi z klasy 1f
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, gratulujemy wygranym i życzymy dalszych sukcesów.
Organizatorzy turnieju: Renata Ridinger i Daniel Żuchowicz