Rok szkolny 2013/2014
30.08.2013
Nowy rok szkolny 2013/2014 zaczynamy w dniu 2 września tj. (poniedziałek) br. od Mszy Świętej w Kościele Św. Stanisława o godz. 8:00. Następnie przechodzimy do szkoły, gdzie na auli o godz. 9:00 nastąpi uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy na aulę przede wszystkim pierwszoklasistów, starsze klasy czekają przed lub w szkole na swoich wychowawców. Około godz. 10:00, po spotkaniu na auli szkolnej, wszyscy uczniowie rozchodzą się do wyznaczonych klas. Tam wychowawcy poinformują swoich wychowanków o planie nauczania i innych ważnych rzeczach związanych ze szkołą. Serdecznie zapraszamy.
Informacje o numerach sal:
|
SALA |
KLASA |
SALA |
KLASA |
|
A 2 |
2 f 1 |
B 23 |
|
|
A 3 |
2 f 2 |
B 33 |
|
|
A 4 |
1 f |
B 4 |
|
|
A 5 |
1 g |
Aula |
|
|
A 11 |
1 rt |
C 11 |
|
|
A 15 |
4 f 2 |
C 12 |
4 f 1 |
|
A 16 |
1 m |
C 14 |
3 m |
|
A 17 |
1 h |
C 21 |
3 am |
|
A 21 |
3 i |
C 22 |
2 gt |
|
A 22 |
2 m |
C 23 |
2 rh |
|
A 23 |
3 f 1 |
C 24 |
3 ht |
|
A 24 |
3 f 2 |
C 25 |
4 ht |
|
A 26 |
2 h |
|
|