+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Rok szkolny 2011/2012 rozpoczęty

01.09.2011

1 września 2011 roku odbyła się w Ekonomiku uroczysta inuguracja roku szkolnego 2011/2012 połączona ze ślubowaniem klas pierwszych.

Najpierw o godzinie 8:00 została odprawiona Msza Święta w kościele św. Stanisława.
Następnie o godzinie 9:00 w auli szkolnej odbyła się uroczysta akademia.

Dyrektor Szkoły Pan Robert Niemiec powitał wszystkich serdecznie oraz życzył wszystkim uczniom i Gronu Pedagogicznemu Ekonomika powodzenia, sukcesów, wiele radości i wytrwałości w nowym roku szkolnym.

Tegoroczne rozpoczęcie nowego roku szkolnego uświetnił swoją obecnością Pan Zbigniew Dranka radny Rady Powiatu Jasielskiego, przewodniczący Komisji Edukacji, który również życzył samych wspaniałości dla pracowników i uczniów Naszej Szkoły.

Z kolei ks. Piotr Anioł zachęcał zebranych do rozpoczęcia roku szkolnego \"w Imię Boże\" krótką modlitwą.

Następnie odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz część artystyczna.

W tym roku edukację w Ekonomiku w klasach pierwszych rozpoczęło 191 uczniów:


w liceum ogólnokształcącym:
Klasa 1 AM – klasa dwukierunkowa matematyczno-językowa/społeczno-medialna – 35 osób
Klasa 1 I – klasa matematyczno-informatyczna – 35 osób
Klasa 1 M– klasa społeczno-medialna – 20 osób


w technikum:
Klasa 1 F1 – klasa w zawodzie technik ekonomista – 31 osób
Klasa 1 F2 – klasa w zawodzie technik ekonomista – 35 osób
Klasa 1 HT – klasa dwuzawodowa technik handlowiec/technik obsługi turystycznej – 35 osób

Dzisiejszą akademię przygotowali uczniowie z klasy 3i, 2m oraz 3o pod opieką mgr Anety Adamik-Czyżowicz, mgr Magdaleny Lechowskiej i mgr Urszuli Zięby.

Galeria: Rok szkolny 2011/2012 rozpoczęty

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności