+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Nowy rok szkolny 2010/2011 w Ekonomiku

29.08.2010

Nowy rok szkolny 2010/2011 zaczynamy w dniu 1 września tj. (środa) br. od Mszy Świętej w Kościele Św. Stanisława o godz. 8:00. Następnie przechodzimy do szkoły, gdzie na auli o godz. 9:00 nastąpi uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy na aulę przede wszystkim pierwszoklasistów, starsze klasy czekają przed lub w szkole na swoich wychowawców. Około godz. 10:00, po spotkaniu na auli szkolnej, wszyscy uczniowie rozchodzą się do wyznaczonych klas. Tam wychowawcy poinformują swoich wychowanków o planie nauczania i innnych ważnych rzeczach związanych ze szkołą. Serdecznie zapraszamy.

Informacje o numerach sal będą wisiały na drugich drzwiach przy wejściu do szkoły ( drugie drzwi główne od wejścia od kina Syrena, szklane).

← Wróć do aktualności