Rocznica śmierci Jana Pawła II
05.04.2011
Cieszymy się z beatyfikacji Jana Pawła II
2 kwietnia 2011 r. w sobotę podczas obchodów 6 rocznicy śmierci Jana Pawła II, Koło Teatralne pod opieką s. Diany Jonczyk i mgr Jolanty Pasiowiec po Mszy św. o godz. 20.00, przedstawiło na rynku jasielskim spektakl “Kawiarniane wspomnienia”. Nie był on smutnym wspominaniem śmierci papieża,ale wyrazem wdzięczności za będącą wkrótce beatyfikację. W “kawiarnianym klimacie” wspominaliśmy Jego naukę o Ojczyżnie, kontakt z młodzieżą, poezję oraz postawę radości, otwartości i modlitwy. Jest On dla nas wzorem postępowania.