Remont szatni \"Ekonoma\"
15.12.2010
Pod koniec listopada, nasi uczniowie musieli \"przesiedlić\" się w inne rejony szkoły, bowiem, ruszył remont szatni i siłowni szkolnej. Na ten czas, udali się na aulę szkolną, gdzie tymczasowo znajduje się sztnia. Jak dowiedzieliśmy się w sekretariacie szkoły, remont będzie trwał do końca grudnia. W tym czasie zostanie wymieniona izolacja ścian i tynków, zostanie odmalowana siłownia oraz korytarz szatni. Tak więć, jak przyjdziemy do szkoły w nowym roku 2011, to zawitamy w progi nowej odświeżonej, odmalowanej i pachnącej szatni.
Relacja z szatnianej auli.
Dzisaj przed lekcjami na potrzeby naszej strony internetowej wykonaliśmy parę fotek. M. in. byliśmy świadkami realizacji dziennika tvEkonomika. \"Dziennikarz\" Łukasz wraz z \"operatorem\" Patrykiem z 3i pytali się kolegów o samopoczucie na dzisiejszy dzień. Rozgrywany był mecz w ping-ponga. \"Podglądaliśmy\" kolegów w czasie przebierania się. Jak widać było miło i sympatycznie, chociaż trochę spartańsko.