+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Remont szatni \"Ekonoma\"

15.12.2010

Pod koniec listopada, nasi uczniowie musieli \"przesiedlić\" się w inne rejony szkoły, bowiem, ruszył remont szatni i siłowni szkolnej. Na ten czas, udali się na aulę szkolną, gdzie tymczasowo znajduje się sztnia. Jak dowiedzieliśmy się w sekretariacie szkoły, remont będzie trwał do końca grudnia. W tym czasie zostanie wymieniona izolacja ścian i tynków, zostanie odmalowana siłownia oraz korytarz szatni. Tak więć, jak przyjdziemy do szkoły  w nowym roku 2011, to zawitamy w progi nowej odświeżonej, odmalowanej i pachnącej szatni.

Relacja z szatnianej auli.

Dzisaj przed lekcjami na potrzeby naszej strony internetowej wykonaliśmy parę fotek. M. in. byliśmy świadkami realizacji dziennika tvEkonomika. \"Dziennikarz\" Łukasz wraz z \"operatorem\" Patrykiem z 3i pytali się kolegów o samopoczucie na dzisiejszy dzień. Rozgrywany był mecz w ping-ponga. \"Podglądaliśmy\" kolegów w czasie przebierania się. Jak widać było miło i sympatycznie, chociaż trochę spartańsko.

Galeria: Remont szatni

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności