Rekolekcje w Klimkówce
03.04.2013
Już po raz drugi w tym roku nasza młodzież z Koła Teatralnego pod kierunkiem S. Diany Jonczyk prowadziła rekolekcje ewangelizacyjne, tym razem dla Zespołu Szkół im Jana Pawła II w Klimkówce k/Rymanowa w dniu 25 marca. Klasy 1-3 i 4-6 miały temat: \" Św. Michał Archanioł – Teleanielska stacja nadawcza – Michael\", a gimnazjum: „Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz – przyjaciel młodzieży”.
W rekolekcjach uczestniczyli: Aleksandra Lechowska i Kamil Bućko (1m); Justyna Pilczuk (1f1); Joanna Moskal, Jolanta Ochała, Magdalena Dąborowska (2am); Arkadiusz Zbylut (3f2).
Dziękujemy uczniom za wielkie zaangażowanie i promocję naszej Szkoły w środowisku lokalnym.