Rekolekcje Szkolnego Koła Caritas
29.09.2011
W dniach 23-25.09.2011 r. odbyły się rekolekcje dla Szkolnego Koła Caritas w Miejscu Piastowym. W ramach integracyjnego wyjazdu uczestniczyło 17 dziewcząt reprezentujące SKC wraz z opiekunami s. Joanną i Agatą Bartosz-Samborską.
Był to czas pełen modlitwy i refleksji, ale nie zabrakło także czasu na rozmowy, dzielenie się sobą oraz radowanie się z obecności drugiej osoby.
Uczestniczki rekolekcji:
- Aneta Radoniewicz i Justyna Piś - klasa 4h1,
- Agnieszka Kilias i Justyna Walczyk - klasa 4f1,
- Karolina Brożyna, Katarzyna Chudy, Karolina Faryj i Anna Gozdecka - klasa 3f1,
- Ewelina Szot i Sylwia Kosiek - klasa 2f2,
- Aleksandra Machowska, Małgorzta Pikuła, Aneta Marchewka, Karolina Wójcik, Karolina Krystyniak i Arleta Mróz - klasa 1f2,
- Monika Koś - klasa 1ht.