+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Redakcja gazetki \"Ekonomiś\"

16.09.2010

        Nowy Zespół Redakcyjny \"Ekomomisia\". Po raz kolejny podejmujemy próbę reaktywacji gazetki szkolnej \"Ekonomiś\". Nowy zespół pod opieką mgr inż. Adama Langera jest pełen energii i zapału do pracy. Głęboko wierzymy, że gazetka w rękach nowej redakcji odniesie sukces. Dawka najświeższych informacji z życia szkoły, ciekawe felietony a także autorskie działy z pewnością przypadną do gustu uczniom \"Cegielni\". Gazetka wydawana w formie dwumiesięcznika będzie bezpłatna.

       Ty także możesz mieć udział w tworzeniu \"Ekonomisia\". Jeżeli jesteś kreatywny, masz ciekawe pomysły, lubisz pisać felietony skontaktuj  się z redakcją (uczniowie 2 i) lub napisz e-mail pod adres: ekonomis.redakcja@gmail.com

← Wróć do aktualności