+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Rajd szlakami Jana Pawła II

01.06.2011

 

31 maja 2011 roku młodzież naszej szkoły w składzie:

  • Aleksandra Wojnarowicz
  • Beata Wróżek
  • Adriana Pankiewicz
  • Magdalena Palar
  • Paweł Budnik

wzięła udział w rajdzie zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Powiatu Jasielskiego. Był to rajd szlakami Jana Pawła II na trasie: Jasło – Osiek Jasielski – Mrukowa – Magura Wątkowska – Folusz – Jasło.

Program rajdu zawierał zwiedzanie XV wiecznego Kościoła Przemienienia w Osieku, zwiedzanie zamczyska na Górze Zamkowej, przejście na Magurę Wątkowską pod głaz upamiętniający odprawioną w tym miejscu w roku 1953 przez Karola Wojtyłę mszę św. oraz zejście do Folusza.

Opiekę nad młodzieżą sprawowała mgr Dorota Warchoł.

Galeria: Rajd szlakami Jana Pawła II

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności