+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

PYTANIA DO DYREKTORA 2019

25.03.2019

7 marca w auli naszej szkoły odbyła się XVI edycja „Pytań do Dyrektora”. To cykliczne spotkania uczniów Ekonomika z dyrektorem Szkoły Panem Robertem Niemcem, podczas którego każdy z uczniów ma możliwość zadania dyrektorowi dowolnego pytania. Pytania od uczniów, szczególnie klas pierwszych, zebrali  przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Pytań było bardzo dużo, jednak zdążyliśmy zadać tylko wybrane. Młodzież usłyszała wiele ciekawych informacji dotyczących życia zawodowego i osobistego swojego dyrektora. Pan dyrektor udzielił na wszystkie pytania wyczerpujących odpowiedzi, a spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. W dowód wdzięczności przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli swojemu dyrektorowi sympatyczną pamiątkę .

Spotkanie przygotowali i prowadzili :

Natalia Rokitowska (4rt), Magdalena Niezgoda (4rt) i Łukasz Szerląg  (3f), pod opieką mgr Magdaleny Piekarz i mgr Moniki Jurkowskiej-Nocek.

Galeria: Pytania do dyrektora 2019

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności