Pytania do Dyrektora
08.12.2013
6 grudnia 2013 r. w auli naszej Szkoły odbyła się jedenasta już edycja „Pytań do Dyrektora” pod hasłem: Co w szkole piszczy… Panie Dyrektorze?
„Pytania do Dyrektora” to cykliczne spotkania uczniów Ekonomika z dyrektorem Szkoły Panem Robertem Niemcem, podczas którego każdy z uczniów Szkoły ma możliwość zadania dyrektorowi dowolnego pytania.
Podczas spotkania najpierw członkowie Samorządu Szkolnego, a następnie uczniowie biorący udział w konferencji zadawali pytania, na które dyrektor udzielał wyczerpujących, merytorycznych odpowiedzi, często z żartem i humorem, co spotykało się z zadowoleniem wśród zebranych. Młodzież usłyszała wiele ciekawych informacji dotyczących życia zawodowego i osobistego swojego dyrektora. Uczniowie pytali dyrektora o to:
- do jakiego kraju chciałby pojechać?
- ile sprawdzianów można pisać w ciągu tygodnia?
- dlaczego uczniowie Ekonomika muszą nosić identyfikatory?
- dlaczego w Szkole nie ma dyskotek?
- dlaczego syn dyrektora ma również na imię Robert?
- jak często przeprowadza się legalizację gaśnic?
... i wiele innych...
Na zakończenie spotkania młodzież, w dowód wdzięczności, podarowała dyrektorowi DYPLOM z napisem:
„Dla naszego Dyrektora Pana Roberta Niemca z życzeniami dalszych sukcesów – uczniowie Ekonomika”
Spotkanie przygotowali i prowadzili członkowie Samorządu Szkolnego – pod opieką mgr Moniki Jurkowskiej-Nocek i mgr Magdaleny Piekarz.
Spotkanie swoją obecnością uświetnił Święty Mikołaj i jego anielska świta.
Po „Pytaniach do Dyrektora\" odbył się Koncert Mikołajkowy przygotowany przez Szkolne Koła Żywego Słowa. Zebranym w auli szkolnej uczniom śpiewali i grali:
Zespół I: Małgorzata Niezgoda, Natalia Leśniak, Przemysław Kopera, Kamil Bućko, Mateusz Żydek, Daniel Zbylut, Krzysztof Samborski.
Zespół II: Szymon Grzesiak, Arkadiusz Dybaś, Wojciech Kosiek, Karol Siepietowski.
Młodym artystom dziękujemy za zaangażowanie i wkład włożony w przygotowanie występu.
Opiekun Szkolnego Koła Żywego Słowa: mgr Bożena Gogosz.