+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

\"Pytania do dyra\"

15.01.2010

W dniu 15 stycznia 2010 r. w naszej Szkole odbyła się kolejna już edycja „Pytań do Dyra”. Spotkanie uczniów Ekonomika z dyrektorem Szkoły Panem Robertem Niemcem to rodzaj konferencji, podczas której każdy z uczniów Szkoły za pośrednictwem przedstawicieli Samorządu Szkolnego ma możliwość zadania pytania dyrektorowi.

W dniu dzisiejszym padały pytania z różnych dziedzin

  • Dlaczego uczniowie Ekonomika muszą nosić identyfikatory?
  • Czy kiedyś będą jeszcze prowadzone lekcje języka francuskiego?
  • Dlaczego nie ma dyskotek?
  • Jak długo dyrektor zajmuje już swoje stanowisko?
  • Czy planowane są jakieś remonty w Szkole w tym lub następnym roku?

Dyrektor w sposób merytoryczny i wyczerpujący udzielał na nie odpowiedzi, niejednokrotnie wzbudzając uśmiech na ustach zebranych.

Spotkanie przygotowali i prowadzili członkowie Samorządu Szkolnego: Sabina Cyran, Krystyna Szeląg i Rafał Wójcik pod opieką mgr Moniki Jurkowskiej-Nocek i mgr Doroty Warchoł.

← Wróć do aktualności