PYTAŃ DO DYREKTORA
28.02.2020
W dniu 6.02.2020r. odbyła się XVII edycja PYTAŃ DO DYREKTORA. W auli szkolnej zgromadzili się uczniowie klas pierwszych wraz z nauczycielami. Pytania od uczniów zebrali przedstawiciele Samorządu Szkolnego. Dotyczyły zasad funkcjonowania naszej szkoły, ale i życia prywatnego Pana Dyrektora. Na wszystkie pytania uczniowie otrzymali wyczerpujące odpowiedzi. Spotkanie przebiegło w miłej, a nawet radosnej atmosferze.
W dowód wdzięczności prowadzący spotkanie wręczyli Panu Dyrektorowi sympatyczną pamiątkę z tego wydarzenia.
Spotkanie poprowadzili: Michał Madejczyk (2rt) , Aleksandra Kras (2h) oraz Kacper Betlej (3h) pod opieką mgr Moniki Jurkowskiej – Nocek i mgr Magdaleny Piekarz.
Samorząd Szkolny