+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

PYTAŃ DO DYREKTORA

28.02.2020

W dniu 6.02.2020r. odbyła się XVII edycja PYTAŃ DO DYREKTORA. W auli szkolnej zgromadzili się uczniowie klas pierwszych wraz z nauczycielami. Pytania od uczniów zebrali przedstawiciele Samorządu Szkolnego. Dotyczyły zasad funkcjonowania naszej szkoły, ale i życia prywatnego Pana Dyrektora. Na wszystkie pytania uczniowie otrzymali wyczerpujące odpowiedzi. Spotkanie przebiegło w miłej, a nawet radosnej atmosferze.

W dowód wdzięczności prowadzący spotkanie wręczyli Panu Dyrektorowi sympatyczną pamiątkę z tego wydarzenia.

Spotkanie poprowadzili: Michał Madejczyk (2rt) , Aleksandra Kras (2h) oraz Kacper Betlej (3h) pod opieką mgr Moniki Jurkowskiej – Nocek i mgr Magdaleny Piekarz.

Samorząd Szkolny

Galeria: Pytania do Dyra 2020

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności