Promocja - wyjazdy do gimnazjów
14.05.2012
Od 7 maja 2012 roku nauczyciele Ekonomika wraz z uczniami odwiedzają gimnazjalistów i przedstawiają im ofertę edukacyjną Szkoły. Podczas prezentacji omawiane są również procedury związane z naborem elektronicznym w nowym roku szkolnym 2012/2013.