+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Promocja Szkoły

12.05.2010

 

W dniach od 10 do 19 maja 2010 r. uczniowie naszej Szkoły wraz z nauczycielami udają się do gimnazjów powiatu jasielskiego. Na spotkaniach przedstawiana jest prezentacja multimedialna, podczas której uczniowie i nauczyciele opowiadają o naszej Szkole, udzielają odpowiedzi na pytania, które nurtują gimnazjalistów. Rozdawane są również ulotki informacyjne oraz podania do szkoły.

 

Prezentacje odbywają się w następujących dniach:

  • Gimnazjum Brzyska w dniu 10 maja 2010 r.
  • Gimnazjum Sobniów, Niegłowice w dniu 18 maja 2010 r.
  • Gimnazjum Osiek w dniu  19 maja 2010 r.            
  • Gimnazjum Święcany w dniu 13 maja 2010 r.            
  • Gimnazjum Błażkowa w dniu 13 maja 2010 r.
  • Gimnazjum Osobnica, Skołyszyn w dniu 12 maja 2010 r.
  • Gimnazjum Kąty w dniu 17 maja 2010 r.                       
  • Gimnazjum Bączal Dolny, Opacie w dniu 18 maja 2010 r.  
  • Gimnazjum Trzcinica                     
  • Gimnazjum  Jasło 4 w dniu  11 maja 2010 r.                   
  • Gimnazjum Dębowiec w dniu 13 maja 2010 r.          
  • Gimnazjum Jasło 2                        
  • Gimnazjum Nowy Żmigród w dniu 12 maja 2010 r.
  • Gimnazjum Jasło 1 w dniu 14 maja 2010 r.
  • Gimnazjum  Lubla, Lublica, Sieklówka w dniu 17 maja 2010 r.
  • Gimnazjum  Moderówka, Szebnie w dniu 14 maja 2010 r.
  • Gimnazjum Tarnowiec, Umieszcz, Łubno Szlachecki w dniu 14 maja 2010 r.     

Zachęcamy również inne gimnazja powiatu jasielskiego o kontakt z naszą Szkołą i uzgodnienie terminu prezentacji. Przyjedziemy do Was!

Kontakt:

 

telefonicznie: 013 44 634 69

oraz pocztą elektroniczną: zs4ubudziak@gmail.com

 

Galeria: Promocja Szkoły

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności