Promocja Szkoły
12.05.2010
W dniach od 10 do 19 maja 2010 r. uczniowie naszej Szkoły wraz z nauczycielami udają się do gimnazjów powiatu jasielskiego. Na spotkaniach przedstawiana jest prezentacja multimedialna, podczas której uczniowie i nauczyciele opowiadają o naszej Szkole, udzielają odpowiedzi na pytania, które nurtują gimnazjalistów. Rozdawane są również ulotki informacyjne oraz podania do szkoły.
Prezentacje odbywają się w następujących dniach:
- Gimnazjum Brzyska w dniu 10 maja 2010 r.
- Gimnazjum Sobniów, Niegłowice w dniu 18 maja 2010 r.
- Gimnazjum Osiek w dniu 19 maja 2010 r.
- Gimnazjum Święcany w dniu 13 maja 2010 r.
- Gimnazjum Błażkowa w dniu 13 maja 2010 r.
- Gimnazjum Osobnica, Skołyszyn w dniu 12 maja 2010 r.
- Gimnazjum Kąty w dniu 17 maja 2010 r.
- Gimnazjum Bączal Dolny, Opacie w dniu 18 maja 2010 r.
- Gimnazjum Trzcinica
- Gimnazjum Jasło 4 w dniu 11 maja 2010 r.
- Gimnazjum Dębowiec w dniu 13 maja 2010 r.
- Gimnazjum Jasło 2
- Gimnazjum Nowy Żmigród w dniu 12 maja 2010 r.
- Gimnazjum Jasło 1 w dniu 14 maja 2010 r.
- Gimnazjum Lubla, Lublica, Sieklówka w dniu 17 maja 2010 r.
- Gimnazjum Moderówka, Szebnie w dniu 14 maja 2010 r.
- Gimnazjum Tarnowiec, Umieszcz, Łubno Szlachecki w dniu 14 maja 2010 r.
Zachęcamy również inne gimnazja powiatu jasielskiego o kontakt z naszą Szkołą i uzgodnienie terminu prezentacji. Przyjedziemy do Was!
Kontakt:
telefonicznie: 013 44 634 69
oraz pocztą elektroniczną: zs4ubudziak@gmail.com