+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Rekolekcje w Ekonomiku

22.03.2010

 

 

W dniach 22-24 marca w naszej Szkole mają miejsce rekolekcje wielkopostne, które odbywają się w Kościółku Św. Stanisława. W ramach rekolekcji przewidziano fajne zabawy i konkursy. Zapraszamy wszystkich gorąco do udziału w ćwieczeniach duchowych.




Ich plan przedstawia się następująco.

22 marzec - poniedziałek
08.00 - 09.30 Spotkanie w kościele dla klas III i IV
10.00 - 11.30 Spotkanie w kościele dla klas I i II

23 marzec - wtorek
08.00 - 09.30 Spotkanie w kościele dla klas III i IV
10.00 - 11.30 Spotkanie w kościele dla klas I i II

24 marzec - środa
08.00 - 08.45 Spotkanie rekolekcjonisty z nauczycielami w szkole
09.00 - 10.00 Spowiedź święta dla wszystkich uczestników rekolekcji w kościele
10.00 - 11.00 Msza Święta

 

Konkursy podczas rekolekcji:
1. Prezentacja multimedialna \"Jezus moim przyjacielem\"
2. Zeszyt do religii
3. Plakaty
4. Zespół muzyczny
 

Galeria: Rekolekcje w Ekonomiku

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności