+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Program Rekolekcji

01.03.2011

Zbliżają się Rekolekcje wielkopostne w Ekonomiku.

W tym roku Rekolekcje odbędą się od 21-23 marca i prowadzić je będzie ksiądz Łukasz 8yc z kościoła św. Stanisława.

Zachęcamy młodzież, aby przed rekolekcjami oddała do katechetów:

  • swoje zeszyty do religii (na konkurs),
  • prezentację multimedialną na płycie CD o tematyce podanej w programie. 

 

 

Program rekolekcji szkolnych 

21-23.03.2011 r.

Obudzić serce – kochać i być kochanym

 

Dzień 1 – 21 marca 2011 r.

Klasy pierwsze i drugie

8:00-9:00 AULA Świadectwo:Czy warto czekać?„Ruch Czystych serc”

9:15-10:15 KOŚCIÓŁ Co to znaczy kochać siebie?

 

Klasy trzecie i czwarte

8:00- 9:00 KOŚCIÓŁ Co to znaczy kochać siebie?

9:15-10:15 AULA Świadectwo: Czy warto czekać? „Ruch Czystych serc”

 

Dzień 2 – 22 marca 2011 r.

Klasy pierwsze i drugie

8:00-9:00 AULA Koncert zespołu „Effata”

9:15-10:15 KOŚCIÓŁ Co to znaczy kochać bliźniego?


Klasy trzecie i czwarte

8:00- 9:00 KOŚCIÓŁ Co to znaczy kochać bliźniego?

9:15-10:15 AULA Koncert zespołu „Effata”

 

Dzień 3 – 23 marca 2011 r.

8:00 – Spotkanie dla nauczycieli

8:45 – „Spowiedź jest spoko”

9:30 – Co to znaczy kochać Boga? oraz Msza św.    


Konkursy rekolekcyjne:

  • prezentacja multimedialna „Obudzić serce – kochać i być kochanym”
  • zeszyt do religii

Galeria: Program Rekolekcji

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności