Program Rekolekcji
01.03.2011
Zbliżają się Rekolekcje wielkopostne w Ekonomiku.
W tym roku Rekolekcje odbędą się od 21-23 marca i prowadzić je będzie ksiądz Łukasz 8yc z kościoła św. Stanisława.
Zachęcamy młodzież, aby przed rekolekcjami oddała do katechetów:
- swoje zeszyty do religii (na konkurs),
- prezentację multimedialną na płycie CD o tematyce podanej w programie.
Program rekolekcji szkolnych
21-23.03.2011 r.
Obudzić serce – kochać i być kochanym
Dzień 1 – 21 marca 2011 r.
Klasy pierwsze i drugie
8:00-9:00 AULA Świadectwo:Czy warto czekać?„Ruch Czystych serc”
9:15-10:15 KOŚCIÓŁ Co to znaczy kochać siebie?
Klasy trzecie i czwarte
8:00- 9:00 KOŚCIÓŁ Co to znaczy kochać siebie?
9:15-10:15 AULA Świadectwo: Czy warto czekać? „Ruch Czystych serc”
Dzień 2 – 22 marca 2011 r.
Klasy pierwsze i drugie
8:00-9:00 AULA Koncert zespołu „Effata”
9:15-10:15 KOŚCIÓŁ Co to znaczy kochać bliźniego?
Klasy trzecie i czwarte
8:00- 9:00 KOŚCIÓŁ Co to znaczy kochać bliźniego?
9:15-10:15 AULA Koncert zespołu „Effata”
Dzień 3 – 23 marca 2011 r.
8:00 – Spotkanie dla nauczycieli
8:45 – „Spowiedź jest spoko”
9:30 – Co to znaczy kochać Boga? oraz Msza św.
Konkursy rekolekcyjne:
- prezentacja multimedialna „Obudzić serce – kochać i być kochanym”
- zeszyt do religii