+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Profilaktyka liderów - \"Sieć\"

15.01.2010

W dniu 8 stycznia 2010 r. Pedagog szkolny – mgr Elżbieta Kalisz-Niemiec we współpracy z Samorządem Szkolnym w ramach działań „Profilaktyka Liderów” umożliwiła uczniom naszej Szkoły udział w spektaklu profilaktycznym „Sieć”. Spektakl prezentowało dwoje młodych aktorów z Krakowa.  Na początku artyści powitali młodzież i wprowadzili w tematykę przedstawienia. Po kilku słowach wstępu zniknęli ze sceny, by pojawić się jako Dorota i Artur – bohaterowie spektaklu.

Uczniowie od początku śledzili akcję. Momentami było wesoło, to znów strasznie, szczególnie, gdy Artek planował wzbogacenie się cudzym kosztem.

← Wróć do aktualności