+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Prezentacja kandydatów do Samorządu Szkolnego

20.09.2021

Już w czwartek 23 września odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego!!!

Nasi kandydaci to: 

Kinga Matysik 

\"\"

Coś o mnie:
Jestem uczennicą klasy 2Ra i nazywam się Kinga Matysik. Optymistycznie patrzę na świat i chcę zmieniać go na lepsze. Pomimo tego, że tworzenie samorządu szkolnego jest trudne, wiem że jestem w stanie podołać temu zadaniu. Będę stawiać cele i przede wszystkim starać się je realizować. Zrobię wszystko, aby atmosfera w naszej szkole była jak najlepsza i dopasowana do każdego. 2 klasa to idealny okres na rozpoczęcie współpracy w samorządzie, gdyż poznałam w jakiejś części tą szkołę i wiem co można zmienić na lepsze.
Co można wprowadzić:
Ponieważ większość kierunków naszej szkoły opiera się na matematyce uważam, że fajnym pomysłem będzie zorganizowanie jej dnia, który wypada 12 marca. 
Dobrym pomysłem byłoby postawienie w naszej szkole automatu z gorącymi napojami. Większość z nas potrzebuje dawki energii, którą z łatwością dostarczy nam kofeina, a w chłodne zimowe dni z chęcią napilibyśmy się pysznej gorącej czekolady.
Uważam że w grupie siła. Kiedy będziemy dobrze zorganizowani, możemy zrobić naprawdę dużo fajnych rzeczy. Pozdrawiam serdecznie :) 



Gabriel Buczyński 

\"\"

Witam wszystkich! Nazywam się Gabriel Buczyński i jestem kandydatem na przewodniczącego samorządu uczniowskiego.
Jestem uczniem klasy 2 Ra, gdzie staram się rozwijać moje pasje i zainteresowania. Wśród nich należy wymienić rachunkowość, ekonomię, podatki i rzeczy z tym związane.
Oprócz  wymienionych w poprzednim slajdzie zainteresowań, interesuje się również sportem. W wolnym czasie stawiam na aktywność fizyczną, która jest ważnym elementem naszego życia. Przede wszystkim wybieram jazdę na rowerze, bieganie i grę w piłkę nożną.
Moją osobę cechuje pracowitość, kreatywność, pomysłowość, umiejętność pracy w grupie, sumienność, odpowiedzialność oraz zorganizowanie. Jestem gotowy dbać o wasze dobro i godnie reprezentować was oraz całą szkołę. Chętnie współpracuję z ludźmi.
Pełniąc odpowiedzialną funkcję przewodniczącego szkoły, chciałbym nie tylko przedstawić wam moje plany, ale również je realizować oraz stawiać sobie nowe cele.
Oto kilka moich pomysłów i propozycji:

  • Zorganizowanie zawodów sportowych
  • Przygotowanie nocy filmowej
  • Dzień koloru, polegający na tym, że klasy losują na jaki kolor mają się ubrać i przyjść do szkoły
  • Konkurs Talentów ( wygrane osoby bądź klasa wybiera sobie dzień, w którym nie będzie pytana, ani nie będzie sprawdzianów czy kartkówek )
  • Mikołajki
  • Poczta walentynkowa

Myślę, że jestem odpowiednią osobą na stanowisko przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Możecie być pewni, że was nie zawiodę. Jestem otwarty na wasze propozycje. Mam nadzieję, że obdarzycie mnie swoim zaufaniem. 
Dziękuje za uwagę!

 

Kamil Kwieciński \"\"

Nazywam się Kamil Kwieciński. Chodzę do klasy 2ra. Interesuję się historią i polityką. Od 6 lat jestem harcerzem 139 Drużyny Harcerskiej „Lisy”. Chciałbym pracować w Samorządzie Szkolnym, bo jestem odpowiedzialny i koleżeński. Będę otwarty na wszystkie Wasze pomysły, propozycje i potrzeby.
Wspólnie możemy zrobić wiele.
Liczę na Wasz głos.

Kamil Budziak

\"\"

Kamil Budziak – kandydat do Samorządu Szkolnego
Witam wszystkich 
Nazywam się Kamil Budziak i uczęszczam do klasy 3Pra o profilu technik rachunkowości. 
Jestem osobą zorganizowaną, kreatywną i pomocną.
Interesuję się ekonomią, finansami i fotografią. Lubię czytać książki i oglądać filmy. 
W tym roku kandyduję do Samorządu Szkolnego i chciałbym: 

  • kontynuować akcję szczęśliwych numerków,
  • zorganizować kolejną edycję \"Pytań do dyrektora\",
  • zorganizować pocztę walentynkową w ramach Walentynek,
  • prowadzić dni tematyczne oraz zbiórki charytatywne,
  • zorganizować turniej szachowy/warcabowy, a także szkolne zawody sportowe. 

Chciałbym, aby każdy dzień spędzony w murach jasielskiej Cegielni, był dla nas wszystkich wspaniałym czasem, a lata spędzone w szkole były wiele razy wspominane.
Liczę na wasze głosy! 
Pozdrawiam serdecznie.



Magdalena Budziak \"\"

Cześć wszystkim!
Na pewno mnie jeszcze nie znacie, mam na imię Magda, chodzę do 3Pra.
Interesuję się szczególnie sportem, lubię słuchać muzyki jak i oglądać seriale.
Jestem osobą kreatywną i jak najbardziej otwartą na nowe pomysły,  a także znajomości. Mam nadzieję ,że jeżeli mnie wybierzecie wspólnymi siłami sprawimy ,aby nasza szkoła stała się jeszcze lepsza <3
Liczę na twój głos :)
Buźkaa

Zuzanna Kras

\"\"

Witam wszystkich!

Nazywam się Zuzanna Kras, jestem uczennicą klasy 3PRA ( przyszła księgowa :D )
Na wstępie powiem trochę o sobie, interesuję się głównie muzyką i sportem, jestem osobą bardzo aktywną, otwartą na innych ludzi. 
Staram się zawsze myśleć pozytywnie, nigdy się nie poddaje, dlatego będę dążyć do realizacji wszystkich planów i z chęcią wysłucham waszych propozycji ! ;)
W tych trudnych czasach powinniśmy skupić się na integracji więc, jeśli sytuacja na to pozwoli, będę chciała wprowadzić noce filmowe, turnieje sportowe, e-sportowe i wiele, wiele więcej.
Liczę na Wasze głosy !!!
Pozdrawiam. 



Dominika Grzebień 

\"\"Cześć wszystkim!
Nazywam się Dominika Grzebień i jestem uczennicą klasy 3Pra w naszym cudownym Ekonomiku.
Choć znalazłam się w tych wyborach z delikatnego przypadku, to jednak wzięłam to na siebie i postanowiłam zaprezentować się wam z mojej najlepszej strony oraz przedstawić mój plan na ten rok szkolny. 
Na początku kilka słów o mnie, żebyśmy się lepiej poznali, ale że nie przepadam za mówieniem o sobie (skromność to moja lepsza cecha haha) to napiszę to, co moi przyjaciele o mnie mówią. Zaradna, bystra, sympatyczna, szczera i zabawna. Lubię zmiany i jestem otwarta na nowe znajomości, dlatego nie musicie się mnie bać i śmiało możecie wpadać do mnie ze swoimi pomysłami na zmiany w naszej szkole.
Mój plan przedstawia się następująco:

  • imprezy integracyjne (np. noce filmowe)
  • eventy typu zawody sportowe i e-sportowe
  • utworzenie gazetki szkolnej na której będą umieszczane wasze prace, z którymi być może wcześniej się z nikim nie dzieliliście (będzie ona aktualizowana na bieżąco wraz z przypływem prac)
  • częstsze konkursy szkolne z możliwością zgarnięcia fajnych nagród za wasze zdolności
  • muzyka i suchary z radiowęzła dla rozluźnienia atmosfery

Mój plan zostawiam oczywiście otwarty na wasze sugestie w przyszłości, jeśli będzie mi to dane, więc mój los jest teraz w waszych rękach!
Pozdrawiam cieplutko i z góry dziękuję za głosy <3

Weronika Szerląg

\"\"Hej! Nazywam się Weronika Szerląg. Chodzę do klasy 2i. Jestem chórzystką Soli deo, bardzo lubię; sport, zwierzęta, czytanie książek, muzykę oraz zdobywanie nowej wiedzy. Jestem animatorką oazy, działającej przy moim kościele. Byłam członkiem Młodzieżowej Rady w Jaśle.

Jestem osobą:

  • odważną,
  • przyjazną,
  • miłą,
  • towarzyską,
  • pomocną,
  • odpowiedzialną,
  • kreatywną,
  • pomysłową,
  • dokładną,
  • pracowitą,
  • ambitną.

Gdybym została przewodniczącą naszej szkoły chciałabym przeprowadzić akcje, takie jak; dni tematyczne, turnieje sportowe, konkursy plastyczne, Dzień Sprzątania Ziemi, pocztę Walentynkową oraz zbiórki na rzecz Domu Dziecka w Wolicy i okolicznych schronisk. Jestem zawsze otwarta na wszelkie pomysły innych uczniów, dlatego z chęcią podjęłabym się ich realizacji!

 Jeśli chcesz, abym została przewodniczącą naszej szkoły zagłosuj na Weronikę Szerląg :)

 
← Wróć do aktualności