+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Pożegnanie pracowników Szkoły

31.08.2011

W dniu 31 sierpnia 2011 r. podczas Rady Pedagogicznej miało miejsce uroczyste podziękowanie Paniom, które od 1 września 2011 r. nie będą już pracowały w naszej Szkole:

  • Pani Stanisławie Dołędze za długoletnią pracę na stanowisku głównej księgowej Szkoły. Pani Stanisława pracowała w Szkole od początku jej powstania, wpisała się w historię Szkoły, a teraz przeszła na zasłużony odpoczynek.
  • Paniom: Małgorzacie Huk i Marii Kozioł - pracownicom obsługi Szkoły, które przeszły na emeryturę.

Wszystkim Paniom życzymy wiele zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionych obowiązków, spełnienia planów  i zamierzeń,  zdrowia na nadchodzące lata, radości i szczęścia w życiu osobistym oraz wszelkiej pomyślności.

Galeria: Pożegnanie pracowników szkoły

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności