Pożegnanie maturzystów 2019
06.05.2019
W dniu 26 kwietnia 2019 r. odbyło się w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle pożegnanie maturzystów.
Uroczystość odbyła się w auli szkolnej, gdzie zgromadziła się dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, tegoroczni abiturienci liceum ogólnokształcącego i technikum oraz przedstawiciele klas przedmaturalnych.
Dyrektor Szkoły wręczył świadectwa z paskiem, nagrody i wyróżnienia tym uczniom klas maturalnych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, zachowaniu i frekwencji; godnie reprezentowali Szkołę w różnych olimpiadach, konkursach, turniejach zajmując zaszczytne miejsca; pracowali społecznie na rzecz Szkoły i społeczności lokalnej.
Oprawę uroczystości oraz część artystyczną przygotowała młodzież pod opieką mgr Katarzyny Dubiel i mgr Doroty Warchoł.
Po uroczystości w auli maturzyści udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa ukończenia Szkoły.
Zarząd Stowarzyszenia Oświatowo-Edukacyjnego Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle uhonorował Natalię Rokitowską nagrodą PRIMUS INTER PARES za postawę godną naśladowania, aktywne uczestnictwo w życiu Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle, rozsławianie dobrego imienia Szkoły oraz pracę na rzecz osób potrzebujących. Okolicznościowy dyplom i nagrodę rzeczową wręczył Prezes Zarządu SOE Pan Dominik Wróbel, w obecności koleżanek i kolegów z klasy IV RT oraz wychowawcy.