Pożegnanie maturzystów 2018
02.05.2018
W dniu 27 kwietnia 2018 r. odbyło się w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle pożegnanie maturzystów.
Uroczystość odbyła się w auli szkolnej, gdzie zgromadziła się dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, tegoroczni abiturienci liceum ogólnokształcącego i technikum oraz przedstawiciele klas przedmaturalnych.
Pożegnanie maturzystów uświetnili swoją obecnością Pan Bogdan Rzońca – Poseł na Sejm RP oraz Pan Dominik Wróbel prorektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie i jednocześnie Prezes Stowarzyszenia Oświatowo-Edukacyjnego Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle oraz Przewodniczący Rady Rodziców Szkoły.
Dyrektor Szkoły wręczył świadectwa z paskiem, nagrody i wyróżnienia tym uczniom klas maturalnych, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, zachowaniu i frekwencji; godnie reprezentowali Szkołę w różnych olimpiadach, konkursach, turniejach zajmując zaszczytne miejsca; pracowali społecznie na rzecz Szkoły i społeczności lokalnej.
Zarząd Stowarzyszenia Oświatowo-Edukacyjnego Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle uhonorował trójkę maturzystów: Gabrielę Krajewską, Magdalenę Guzior i Iwonę Piwowar za postawę godną naśladowania, aktywne uczestnictwo w życiu Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle, rozsławianie dobrego imienia Szkoły oraz pracę na rzecz osób potrzebujących. Okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe wręczył Prezes Zarządu SOE Pan Dominik Wróbel i sekretarz Pani Julia Kurczyńska oraz Dyrektor Szkoły Pan Robert Niemiec.
Oprawę uroczystości oraz część artystyczną przygotowała młodzież pod opieką mgr Renaty Ridinger-Warchoł. Niezwykle ciepło został przyjęty przez zgromadzonych w auli pierwszy występ szkolnego chóru „Cegiełka”.
Po uroczystości w auli maturzyści udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa ukończenia Szkoły.