Powiatowy Konkurs Ekologiczy
12.12.2013
Miło nam poinformować, że dwaj nasi uczniowie z klasy 3m zostali laureatami w V Powiatowym Konkursie Ekologicznym: „Sposób na ekologiczny i ekonomiczny dom” w kategorii – prezentacja multimedialna:
Robert Niemiec – miejsce I
Grzegorz Kurek – miejsce III
Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i miał na celu promocję wiedzy o:
- odnawialnych i alternatywnych źródłach energii,
- ekologicznej i ekonomicznej gospodarce odpadami,
- aktywizacji środowisk lokalnych wokół tej problematyki.
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!
Opiekunem uczniów jest mgr Marta Głogowska.