Powiatowy Konkurs Ekologiczny
16.04.2011
W dniu 15 kwietnia 2011 r. w Ekonomiku odbył się Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla szkół ponadgimnazjalnych. Wzięły w nim udział 4 szkoły: I LO w Jaśle, II LO w Jaśle, Zespół Szkół z Trzcinicy oraz nasza Szkoła.
Konkurs obejmował pisemne rozwiązanie testu z zakresu tematycznego: \"Zasady i prawa ekologii - podstawą prawdłowej ochrony środowiska\".
Komisja konkursowa poprawiła prace uczniów i wyłoniła laureatów:
- miejsce I - Ewa Słota - Zespół Szkół nr 4 w Jaśle (2f1),
- dwa równożędne miejsca II - Agata Olszewska - I LO w Jaśle i Katarzyna Szudy - II LO w Jaśle,
- wyróżnienie - Sabina Puchała - II LO w Jaśle.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast laureaci otrzymali dodatkowo cenne nagrody rzeczowe, które wręczył gość specjalny Konkursu Pan Ryszard Hebda – Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Jaśle.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom osiągniętych rezultatów oraz dziękujemy opiekunom za przygotowanie uczniów do Konkursu.
Koordynatorem i organizatorem Konkursu w Ekonomiku jest mgr Marta Głogowska.