Półmetek klas licealnych
03.11.2010
W dniu 28 października 2010 r. klasy drugie licealne Ekonomika bawiły się na Półmetku w zajeździe \"Pod Skałą.\" Zabawa była bardzu udana. Nie zabrakło również przedstawicieli dyrekcji Szkoły, wychowawców, nauczycieli i Rodziców, którym to należą się szczególne podziękowania za zorganizowanie imprezy.
Filmik z impry