+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Półfinału konkursu „Przedsiębiorczość w praktyce IV”

06.05.2019

11 kwietnia 2019 roku  w Zespole  Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach odbył się półfinału konkursu „Przedsiębiorczość w praktyce IV”, w którym udział brało 25 szkół z województwa podkarpackiego, w tym także jasielski Ekonomik. Uczniowie do rozwiązania mieli test składający się z 19 pytań zamkniętych  oraz zadania praktycznego, dotyczącego kredytów, podatków, zgłoszeń do ubezpieczeń oraz dofinansowania działalności gospodarczej. Jury wyłoniło 6 najlepszych  zespołów, które 7 czerwca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego będą  przedstawiać swoje pomysły na biznes.
Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Wiktoria Tokarz, Paulina Bunar oraz Dominika Witusik, który w półfinale  zajął II miejsce i tym samym dołączył do grona zespołów, które prezentować będą swoje biznesplany.

Uczennicom klasy 3f serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale Konkursu.

Koordynatorem i opiekunem młodzieży jest mgr Joanna Hendzel.

Galeria: Przedsiębiorczość w praktyce IV

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności