Półfinału konkursu „Przedsiębiorczość w praktyce IV”
06.05.2019
11 kwietnia 2019 roku w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach odbył się półfinału konkursu „Przedsiębiorczość w praktyce IV”, w którym udział brało 25 szkół z województwa podkarpackiego, w tym także jasielski Ekonomik. Uczniowie do rozwiązania mieli test składający się z 19 pytań zamkniętych oraz zadania praktycznego, dotyczącego kredytów, podatków, zgłoszeń do ubezpieczeń oraz dofinansowania działalności gospodarczej. Jury wyłoniło 6 najlepszych zespołów, które 7 czerwca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego będą przedstawiać swoje pomysły na biznes.
Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Wiktoria Tokarz, Paulina Bunar oraz Dominika Witusik, który w półfinale zajął II miejsce i tym samym dołączył do grona zespołów, które prezentować będą swoje biznesplany.
Uczennicom klasy 3f serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale Konkursu.
Koordynatorem i opiekunem młodzieży jest mgr Joanna Hendzel.