Podsumowanie promocji Szkoły
16.05.2013
Składamy serdeczne podziękowania uczniom Ekonomika, którzy brali czynny udział w Programie Promocji Szkoły tj.:
Giełdzie zawodów:
- Karolina Witusik, Monika Budziak, Patrycja Czarny, Karol Kozicki, Kacper Pięta, Gabriel Bors (3f1),
- Monika Białoń, Małgorzata Piróg, Żaneta Bryjak, Arkadiusz Zbylut, Krzysztof Pawlak, Dominik Grygiel (3f2),
- Monika Kosiek, Patrycja Michniewicz, Ilona Kowalska, Beata Wielopolska, Justyna Wyderka, Izabela Furmanek (3ht),
- Aleksandra Machowska, Aneta Marchewka, Tomasz Goleń (2f2)
przygotowaniach i przebiegu IV Powiatowego Turnieju Wiedzy „1 z 12”:
- Ewelina Szot, Sylwia Kosiek, Małgorzata Piróg, Żaneta Bryjak, Paulina Gotryd-Ziobro, Dominik Grygiel, Kamil Bazan (3f2),
- Dominik Wadas, Mateusz Furmanek, Mateusz Skok i Tomasz Goleń (2f2).
reprezentowali Ekonomik podczas wyjazdów do gimnazjów:
- Tomasz Goleń (2f2),
- Karolina Piotrowska (1f1),
- Monika Białoń, Małgorzata Piróg, Żaneta Bryjak (3f2),
- Monika Łopatkiewicz, Roberta Kantor, Adrianna Polak, Joanna Moskal, Anna Dykas, Wiktor Wojtuń i Maciej Skuba (2am),
- Małgorzata Kotlinowska, Edyta Trzeciak i Patrycja Madejczyk (2i).
Dziękujemy Wam, że tak pięknie reprezentowaliście naszą Szkołę. Swoją postawą, wyglądem i zachowaniem dawaliście jak najlepsze świadectwo o Zespole Szkół nr 4 w Jaśle. Dziękujemy, że tak sympatycznie mówiliście o nas – Waszych nauczycielach, o dyrekcji Szkoły, o atmosferze u nas w Szkole i wielu innych rzeczach. Wiemy, że dla Was – uczniów Ekonomika, biorących udział w programie, konieczność wystąpienia przed gimnazjalistami i zaprezentowania swojej Szkoły była cenną lekcją wychowania obywatelskiego.