+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Podsumowanie promocji Szkoły

16.05.2013

 

Składamy serdeczne podziękowania uczniom Ekonomika, którzy brali czynny udział w Programie Promocji Szkoły tj.:

Giełdzie zawodów:

  • Karolina Witusik, Monika Budziak, Patrycja Czarny, Karol Kozicki, Kacper Pięta, Gabriel Bors (3f1),
  • Monika Białoń, Małgorzata Piróg, Żaneta Bryjak, Arkadiusz Zbylut, Krzysztof Pawlak, Dominik Grygiel (3f2),
  • Monika Kosiek, Patrycja Michniewicz, Ilona Kowalska, Beata Wielopolska, Justyna Wyderka, Izabela Furmanek (3ht),
  • Aleksandra Machowska, Aneta Marchewka, Tomasz Goleń (2f2)

przygotowaniach i przebiegu IV Powiatowego Turnieju Wiedzy „1 z 12”:

  • Ewelina Szot, Sylwia Kosiek, Małgorzata Piróg, Żaneta Bryjak, Paulina Gotryd-Ziobro, Dominik Grygiel, Kamil Bazan (3f2),
  • Dominik Wadas, Mateusz Furmanek, Mateusz Skok i Tomasz Goleń (2f2).

reprezentowali Ekonomik podczas wyjazdów do gimnazjów:

  • Tomasz Goleń (2f2),
  • Karolina Piotrowska (1f1),
  • Monika Białoń, Małgorzata Piróg, Żaneta Bryjak (3f2),
  • Monika Łopatkiewicz, Roberta Kantor, Adrianna Polak, Joanna Moskal, Anna Dykas, Wiktor Wojtuń i Maciej Skuba (2am),
  • Małgorzata Kotlinowska, Edyta Trzeciak i Patrycja Madejczyk (2i).

Dziękujemy Wam, że tak pięknie reprezentowaliście naszą Szkołę. Swoją postawą, wyglądem i zachowaniem dawaliście jak najlepsze świadectwo o Zespole Szkół nr 4 w Jaśle. Dziękujemy, że tak sympatycznie mówiliście o nas – Waszych nauczycielach, o dyrekcji Szkoły, o atmosferze u nas w Szkole i wielu innych rzeczach. Wiemy, że dla Was – uczniów Ekonomika, biorących udział w programie, konieczność wystąpienia przed gimnazjalistami i zaprezentowania swojej Szkoły była cenną lekcją wychowania obywatelskiego.

Galeria: Podsumowanie promocji

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności