Pismo Starosty Jasielskiego z okazji zakończenia roku szkolnego
16.06.2020
Starosta Jasielski Pan Adam Pawluś przesłał okolicznościowe pismo związanie z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020. Zapraszamy do zapoznania się z pismem.

16.06.2020
Starosta Jasielski Pan Adam Pawluś przesłał okolicznościowe pismo związanie z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020. Zapraszamy do zapoznania się z pismem.

Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu. Za Twoją zgodą użyjemy też cookies analitycznych i marketingowych. Polityka prywatności • Polityka cookies
Możesz zmienić ustawienia w dowolnym momencie.