+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

26.03.2019

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W EKONOMIKU

21 marca 2019 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego zorganizowali szkolne zawody w piłce siatkowej.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn, każda liczyła 8 zawodników.

Swoje reprezentacje wystawiły klasy: 1g, 1h, 1i, 1f, 1rt, 2g, 2h, 2f, 2i, 3g, 3h, 3i .

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco: I miejsce - klasa 3i II miejsce - klasa 2i III miejsce - klasa 1f i 3g

Zawody przebiegły w miłej i radosnej atmosferze, a dla zwycięzców przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali nagrody – czekoladki i dyplomy.

Szczególne podziękowania za pomoc w organizacji tego wydarzenia kierujemy do Pani mgr Renaty Ridinger –Warchoł, Pani mgr Urszuli Zięby, Pana mgr. Daniela Żuchowicza oraz Pana mgr. Tomasza Wojdyły.

 

Dziękujemy !!! Samorząd Szkolny

Galeria: 21 marca 2019

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności