+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Pielgrzymka Wolontariuszy Caritasu

09.05.2011

Dnia 7 maja 2011 r. członkowie Szkolnego Koła Caritas uczestniczyli w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Wolontariuszy Caritasu do Karakowa Łagiewnik.

Pielgrzymka rozpoczęła się zawiązaniem wspólnoty oraz świadectwem osób związanych z posługą w Caritasie. Uroczystą mszę św. Odprawił ks. biskup, który udzielił błogosławieństwa relikwią bł. Jana Pawła II. Pobyt w Łagiewnikach zakończyliśmy Koronką do Bożego Miłosierdzia. W ramach pielgrzymki oddaliśmy hołd parze prezydenckiej na Wawelu.


Członkowie SKC biorący udział w pielgrzymce:

  • Gabriela Dziedzic 2e2
  • Agnieszka Nowak 2e2
  • Aleksandra Wojnarowicz 2o
  • Karolina Faryj 2e1
  • Anna Gozdecka 2e1
  • Klaudia Bożek 2f2
  • Agnieszka Kilias 3f1
  • Justyna Walczyk 3f1
  • Angelika Krajewska 2f2
  • Gabriela Drewniak 2f2

Opiekę nad młodzieżą sprawowała s. Joanna Krupa.

Galeria: Pielgrzymka SKC 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności