Pielgrzymka Wolontariuszy Caritasu
09.05.2011
Dnia 7 maja 2011 r. członkowie Szkolnego Koła Caritas uczestniczyli w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Wolontariuszy Caritasu do Karakowa Łagiewnik.
Pielgrzymka rozpoczęła się zawiązaniem wspólnoty oraz świadectwem osób związanych z posługą w Caritasie. Uroczystą mszę św. Odprawił ks. biskup, który udzielił błogosławieństwa relikwią bł. Jana Pawła II. Pobyt w Łagiewnikach zakończyliśmy Koronką do Bożego Miłosierdzia. W ramach pielgrzymki oddaliśmy hołd parze prezydenckiej na Wawelu.
Członkowie SKC biorący udział w pielgrzymce:
- Gabriela Dziedzic 2e2
- Agnieszka Nowak 2e2
- Aleksandra Wojnarowicz 2o
- Karolina Faryj 2e1
- Anna Gozdecka 2e1
- Klaudia Bożek 2f2
- Agnieszka Kilias 3f1
- Justyna Walczyk 3f1
- Angelika Krajewska 2f2
- Gabriela Drewniak 2f2
Opiekę nad młodzieżą sprawowała s. Joanna Krupa.