Pielgrzymka maturzystów 2018
02.10.2018
W dniu 27 września 2018 r. uczniowie klas maturalnych wzięli udział w diecezjalnej pielgrzymce maturzystów na Jasnej Górę. W tym roku zarówno katecheza i adoracja, a także Eucharystia, celebrowana pod przewodnictwem księdza biskupa Edwarda Białogłowskiego odbyły się w Bazylice Jasnogórskiej. Rozważanie tajemnic światła na dróżkach różańcowych wieńczyło pobyt młodzieży w jasnogórskim sanktuarium.
W drodze powrotnej maturzyści udali się do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.