+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Pielgrzymka do Krakowa

24.04.2010

 

Dnia 24 kwietnia 2010 r.  nasze Szkolne Koło Caritas odbyło pielgrzymkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

Była to Ogólnopolska Pielgrzymka Wolontariuszy Caritas. Uczestniczyliśmy wspólnie w Eucharystii i Koronce do Bożego Miłosierdzia.

Spotkaliśmy się z ludźmi, którzy tak jak my pragną pomagać potrzebującym.

Oddaliśmy hołd parze prezydenckiej na Wawelu, zwiedziliśmy Kościół Mariacki, Katedrę, klasztor Franciszkanów, byliśmy także pod oknem papieskim.

W pielgrzymce uczestniczyły;

  • Agnieszka Wojnarowicz 2o,
  • Aleksandra Wojnarowicz 1o,
  • Małgorzata Wielopolska 1f1
  • Anna Gozdecka 1f1,
  • Sylwia Sanicka 1f1,
  • Karolina Faryj 1f1,
  • Klaudia Bożek 1f2,
  • Anna Łaskawska 2e1
  • Agnieszka Kilias 2f1,
  • Justyna Walczyk 2f1,
  • Katarzyna Brej 3f2,
  • Barbara Chmielowska 3f2,
  • Justyna Szot 1e2,
  • Gabryjela Dziedzic 1e2,
  • Agnieszka Nowak 1e2,

Galeria: Pielgrzymka do Krakowa

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności