OWE etap okręgowy
15.01.2013
W dniu 11 stycznia 2013 r. uczennice naszej Szkoły:
- Monika Figlus, Gabriela Gorczyca, Ilona Pepera (3f1),
- Edyta Nowicka (4f2)
wzięły udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w Rzeszowie. Uczestnicy rozwiązywali pytania testowe, zadanie z analizy ekonomicznej oraz zmagali się z problemem roli NBP w naszej gospodarce.
Wyniki będą jeszcze przed feriami. Życzymy powodzenia.
Opiekunem młodzieży jest mgr Joanna Czajkowicz.