+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

\"Ośmiu wspaniałych 2011\"

10.04.2011

W dniu 8 marca 2011 r. odbyła się w ZS nr 2 w Jaśle Gala XVII Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych”. Laureatkami zostały 2 nasze uczennice:

  • Aleksandra Wojnarowicz 2o
  • Justyna Szot 2e2


oraz Szkolne Koło Caritas działające w naszej Szkole.

Laureatom zostały wręczone złote ósemki, a także upominki. SKC reprezentowały następujące uczennice:

  • Justyna Walczyk 3f1,
  • Agnieszka Kilias 3f1,
  • Justyna Piś 3h1,
  • Aneta Radoniewicz 3h1,
  • Gabriela Dziedzic 2e2,
  • Klaudia Bożek 2f2,
  • Paulina Gazda 1ht,
  • Ilona Kowalska 1 ht.


W uroczystości tej wzięła udział Pani wicedyrektor mgr inż. Małgorzata Sławniak, a także opiekunki Szkolnego Koła Caritas s. Joanna Krupa i mgr Agata Bartosz-Samborska, które otrzymały dyplomy za szerzenie idei wolontariatu i kształtowanie postaw prospołecznych wśród młodzieży.

Nasze Szkolne Koło Caritas przygotowało prezentację multimedialną ze swojej działalności.

Dziękujemy naszym wolontariuszkom za charytatywną pracę na rzecz potrzebujących.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Galeria: \"Ośmiu wspaniałych 2011\"

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności