+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Ośmiu wspaniałych

16.03.2011

 

W dniu 15 marca 2011 r. w Zespole Szkół nr 2 w Jaśle odbyła się XVII Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu wspaniałych”. Konkurs ten ma na celu promowanie młodych społeczników oraz idei wolontariatu.

Z naszej Szkoły udział wzięły uczennice:

  • Aleksandra Wojnarowicz z klasy 2o i Justyna Szot z klasy 2e2
  • oraz jako grupa Szkolne Koło Caritas, reprezentowane przez Ilonę Kowalską i Paulinę Gazdę z klasy 1ht.

Liczymy, że któraś z naszych uczennic będzie reprezentować Ekonomik na etapie ogólnopolskim tego konkursu. 

Trzymamy kciuki :)

Nasze uczennice udzielały również wywiadu, który będzie można w całości przeczytać i zobaczyć w Jasło4u.

Opiekę sprawowały opiekunki SKC: s. Joanna Krupa i Agata Bartosz-Samborska.

Galeria: Ośmiu wspaniałych 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności