Opłatek Szkolnego Koła Caritas
23.12.2011
Koło Caritas działające w naszej Szkole zorganizowało przedświąteczne spotkanie opłatkowe. Członkowie Koła licznie przybyli na to spotkanie. Zostały odczytane życzenia przesłane przez Dyrektora Caritas z Rzeszowa oraz od Sióstr misjonarek z Kamerunu w imieniu dziecka adoptowanego przez nasze Koło. Spotkanie przebiegało w miłej, świątecznej atmosferze pełnej radości i wdzięczności.
SKC przeprowadziło również kiermasz świąteczny. Członkowie Koła własnoręcznie wykonali choinki, z których dochód przeznaczony został dla uczniów Ekonomika znajdujących się w trudnych sytuacjach losowych.