+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Opłatek Szkolnego Koła Caritas

23.12.2011

 

Koło Caritas działające w naszej Szkole zorganizowało przedświąteczne spotkanie opłatkowe. Członkowie Koła licznie przybyli na to spotkanie. Zostały odczytane życzenia przesłane przez Dyrektora Caritas z Rzeszowa oraz od Sióstr misjonarek z Kamerunu w imieniu dziecka adoptowanego przez nasze Koło. Spotkanie przebiegało w miłej, świątecznej atmosferze pełnej radości i wdzięczności.

SKC przeprowadziło również kiermasz świąteczny. Członkowie Koła własnoręcznie wykonali choinki, z których dochód przeznaczony został dla uczniów Ekonomika znajdujących się w trudnych sytuacjach losowych.

Galeria: Opłatek Caritasu 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności