+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

OP i OWE kwalifikacje do etapu okręgowego

13.12.2012

 

6 grudnia 2012 r. odbył się etap szkolny Olimpiady Przedsiębiorczości. Wzięło w nim udział 19 uczniów z naszej Szkoły. To już VIII edycja zawodów, odbywająca się w tym roku pod hasłem: „Ludzie w Przedsiębiorczości”. Celem Olimpiady jest m.in. uświadomienie młodzieży konieczności zachowywania się w sposób przedsiębiorczy.

Do etapu okręgowego w Krakowie zakwalifikowały się:

Monika Figlus, Ilona Pepera i Gabriela Gorczyca (3f1).

Miło nam poinformować również, że do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, który odbędzie się w Rzeszowie zakwalifikowały się:

  • Monika Figlus, Ilona Pepera i Gabriela Gorczyca (3f1),
  • Edyta Nowicka (4f2).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych stopniach Olimpiad.

Opiekunem młodzieży jest mgr Joanna Czajkowicz.

Galeria: Olimpiada przedsiębiorczości

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności