OP i OWE kwalifikacje do etapu okręgowego
13.12.2012
6 grudnia 2012 r. odbył się etap szkolny Olimpiady Przedsiębiorczości. Wzięło w nim udział 19 uczniów z naszej Szkoły. To już VIII edycja zawodów, odbywająca się w tym roku pod hasłem: „Ludzie w Przedsiębiorczości”. Celem Olimpiady jest m.in. uświadomienie młodzieży konieczności zachowywania się w sposób przedsiębiorczy.
Do etapu okręgowego w Krakowie zakwalifikowały się:
Monika Figlus, Ilona Pepera i Gabriela Gorczyca (3f1).
Miło nam poinformować również, że do etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, który odbędzie się w Rzeszowie zakwalifikowały się:
- Monika Figlus, Ilona Pepera i Gabriela Gorczyca (3f1),
- Edyta Nowicka (4f2).
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych stopniach Olimpiad.
Opiekunem młodzieży jest mgr Joanna Czajkowicz.