+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Olimpiada z Rachunkowości

09.12.2011

 

W dniu 8 grudnia 2011 r. w naszej Szkole odbył się  I etap – edukacyjny Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie klas IV f1 i IV f2 (53 uczniów).

Celem Konkursu jest rozwijanie wśród uczniów zainteresowań problematyką współczesnej rachunkowości, jak również popularyzacja zawodów związanych z tą dziedziną wiedzy, a także podnoszenie poziomu nauczania rachunkowości. Jest to już X edycja tego Konkursu, którego sponsorem jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, NBP, Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, Bożena Padurek – autorka książek do rachunkowości.

Do etapu II – kwalifikacyjnego przechodzi 10 uczniów, którzy osiągną min. 80% skuteczności w realizacji testu.

Konsultantem i koordynatorem Konkursu w Ekonomiku jest mgr Teresa Tęcza.

Galeria: OOzZR 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności