+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Olimpiada wiedzy o prawie

15.01.2010

W dniu 20 listopada 2009 r. odbył się w „Ekonomiku” etap szkolny I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie. Wzięło w nim udział 8 uczniów z klas: IV f1, III f1 i III f2. Komisja szkolna przeprowadziła eliminacje w składzie: mgr Urszula Budziak, mgr inż. Paweł Dołęga, mgr Anita Ernt-Świetlicka.

Organizator – Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Rzeszowie – ogłosiła listę uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu okręgowego. Z naszej Szkoły wszyscy uczestnicy etapu szkolnego pomyślnie przeszli eliminacje i zakwalifikowali się do etapu okręgowego:

  • Dawid Grzywacz  IV f1,
  • Marcin Przybyciel  III f2,
  • Jarosław Rudy IV f1,
  • Łukasz Szpak  IV f1,
  • Marcin Warchoł  IV f1,
  • Elżbieta Węgrzyn IV f1,
  • Monika Woźniak III f2,
  • Małgorzata Wydro  III f1,

Zawody na szczeblu okręgowym odbędą się 8 stycznia 2010 r. w Rzeszowie.

Opiekę nad młodzieżą sprawuje mgr Urszula Budziak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

← Wróć do aktualności