Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
08.11.2013
6 listopada 2013 r. odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. W naszej Szkole wzięło w nim udział 13 uczniów.
Hasło XXVII OWE to: „Strefa euro. Szansa, czy zagrożenie?”
Uczniowie zmagali się z pytaniem o charakterze przekrojowym nawiązującym do myśli przewodniej OWE, rozwiązywali zadanie z podstaw ekonomii oraz odpowiadali na 30 pytań testowych.
Prace zostaną wysłane do Rzeszowa, a o zakwalifikowaniu się ucznia do etapu okręgowego zadecyduje liczba zdobytych punktów.
Życzymy wszystkim powodzenia.
Opiekunem Olimpiady jest mgr Joanna Czajkowicz.