+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Olimpiada wiedzy ekonomicznej

13.01.2010

W dniu 5 listopada 2009 r. odbył się szkolny etap XXIII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Do tego etapu przystąpiło 14 uczniów z naszej Szkoły. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Wahania koniunktury, a rozwój gospodarki.” Olimpiada organizowana jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Celem olimpiady jest edukacja ekonomiczna młodzieży, umacnianie wiedzy o współczesnej gospodarce, a przyjęta formuła Olimpiady ma na celu zarówno sprawdzenie zdobytej wiedzy ekonomicznej jak i sprzyjanie rozwojowi samodzielnego myślenia. Do dzisiejszych eliminacji przystąpiło 14 066 uczniów z 837 szkół. Przygotowaniem młodzieży do olimpiady zajmuje się mgr Joanna Czajkowicz. Życzymy naszym uczniom wielu sukcesów w kolejnych etapach olimpiady!

← Wróć do aktualności