+48 13 446 34 69 sekretariat@ekonomik.org.pl

Olimpiada teologiczna

14.01.2011

 

13 stycznia 2011 roku w Rzeszowie odbyła się Olimpiada teologiczna na szczeblu diecezjalnym.

Naszą szkołę reprezentowała Ewa Słota z klasy 2f1. Wród 90 uczniów z całej diecezji biorących udział w konkursie Ewa zajęła bardzo wysokie 11 miejsce.

Opiekę sprawowała s. Joanna Krupa.

Gratulujemy osiągniętych sukcesów.

Galeria: Olimpiada teologiczna 2011

Przejdź do galerii →
← Wróć do aktualności