Olimpiada Przedsiębiorczości - etap okręgowy
05.03.2012
W dniu 1 marca 2012 r. odbył się w Krakowie etap okręgowy Olimpiady Przedsiębiorczości. Wzięło w nim udział 5. uczniów Ekonomika:
- Adrian Skała,
- Gabriela Gorczyca,
- Sylwia Klocek,
- Ilona Pepera,
- Monika Figlus.
Wszyscy uczestnicy etapu okręgowego uzyskali możliwość udziału w kursie e-learningowym kształcącym umiejętności rozwijania działalności biznesowej oraz otrzymali wartościowe publikacje.
Opiekunem młodzieży jest mgr Joanna Czajkowicz.
Serdecznie gratulujemy!